Ci siue tun

HSJ-SC201 Kaklo – pečių srities ir nugaros masažo kompleksas
„Ci siue tun“

Unikalios sudėties kaklo – pečių srities ir nugaros masažo kompleksas, padeda pasiekti geriausių rezultatų, kai yra naudojamas kartu su gydomosiomis procedūromis. Masažas atliekamas vakuminėmis taurelėmis yra vienas efektyviausių naudojamų kinų medicinoje. Taurelių naudojimas organizmo valymui naudojamas nuo senų laikų. Vakuminės terapijos metu aktyvuojama kraujotaka, pagerinamas odos ir raumenų maitinimas, likviduojama audinių stagnacija, pašalinami iš organizmo šlakai ir toksinai, atstatomas „In-Yan“ balansas, išvalomi „Jingli“ kanalai, stimuliuojama energija „Ci“. Kaip rodo praktika vakuminė terapija ir taurelių masažas yra vienas efektyviausių fiziologinių metodų sveikatinančių organizmą ne medikamentais. Metodas veikia mobilizuojant nuosavus išteklius. Šis gydymo metodas leidžia greitai ir saugiai pašalinti visos eilės susirgimų sukeltus skausmus. Vakuuminė terapija gali būti naudojama kaip papildoma diagnostikos priemonė. Kinų medicinos filosofija grindžiama suvokimu apie nepertraukiamą ryšį tarp visų sudedamųjų žmogaus organizmo elementų. Rekomenduojama, kai yra miego sutrikimai, silpnumas, atminties pablogėjimas, galvos skausmai arba svaigimas, fizinis silpnumas, skausmai pečių, kaklo ir juosmens srityse.

Pirmos procedūros metu naudojamas bazinis aliejus S405. Šis aliejus turi didelį skvarbumą. Gerai drėkina, ramina, gaivina bei tonizuoja odą. Po panaudojimo oda tampa švari, skaisti, nepalieka riebumo pojūčio. Natūralūs komponentai stiprina imuninę sistemą ir turi stiprų antioksidantinį poveikį.

Procedūros metu ant kūno odos išryškėja žymės. Šių žymių kiekio, spalvos ir ryškumo pagalba specialistas nustato, kokį papildomą aliejų mišinį naudoti – „Aliejų-toniką“ S402 arba „Aliejų-toniką“ S403.

Aliejus – tonikas S402 yra naudojamas, jeigu nustatyta problemos priežastis yra susijusi su patogeniniu šalčio ir drėgmės faktoriumi. Šiuo atveju bazinis aliejus yra maišomas su aliejumi-toniku, skirtu patogeninių šalčio ir drėgmės faktorių panaikinimui. Aliejus-tonikas gerina kraujotaką, šalina kraujo sąstovį. Gerina reumatinių susirgimų pašalinimą, įtampą, gerina nuotaiką. Pagamintas tik iš natūralių komponentų, kurie padės atstatyti ir palaikyti puikią odos būseną. Veikia kaip antiseptikas, antibakteriškai, nuraminti sudirgintą odą.

Aliejus – tonikas S403 yra naudojamas, jeigu nustatyta problemos priežastis yra susijusi su skausmais kaklo-pečių ir kituose srityse. Šiuo atveju bazinis aliejus yra maišomas su aliejumi-toniku, skirtu kaklo-pečių srities skausmo mažinimui. Aliejus-tonikas gerina odos drėgmės lygį, turi priešuždegiminį ir regeneruojantį veikimą, nuramina niežėjimo pojūtį. Natūralūs komponentai padės numalšinti Jus kankinantį raumenų, sąnarių skausmą bei pagerins medžiagų apykaitą.

Aliejus giliai prasiskverbia pro viršutinius odos sluoksnius, jo veikliosios medžiagos patenka į kraują, apgaubia toksinus ir pašalina juos iš organizmo. Masažo poveikis juntamas iš karto: iš pradžių masažuojama kūno vieta paraudonuoja tose vietose, kur buvo juntami skausmai arba diskomfortas. Vėliau atsiranda apykaitos mikro kapiliarų „sprogimas“ – „Ša“ dėmės. Tokiu būdu ant odos atsiranda patologinio proceso „atliekos“ (šiose vietose yra per didelis pieno rūgšties kiekis). Dėmės gali būti beveik juodos spalvos – tai „negyvas“ (nebegalintis aprūpinti kitų audinių įvairiomis naudingomis medžiagomis) kraujas.

Energetinės aktyvacijos kremas S401 yra naudojamas procedūros užbaigiamajam kompresui. Kremas puikiai subalansuotas, pagamintas tik iš natūralių komponentų, suminkština sukietėjusią odą ir randus, sumažina tempimo pojūtį. Pašalina patogeninį šalčio faktorių. Turi priešuždegiminių ir skausmą malšinančių savybių. Odą puoselėjantys komponentai pasirūpins, kad Jūsų oda būtų tinkamai drėkinama, tonizuojama bei būtų atstatytas ir palaikomas odos elastingumas. Taipogi stimuliuojamas ląstelių atsinaujinimas, kas padeda lėtinti odos senėjimą. Kremo pagalba, procedūros metu atsiradusios dėmės, išnyksta greičiau ir numalšinamas galimas diskomforto jausmas, sukeltas dėl padidėjusio odos jautrumo. Po procedūros juntama maloni šiluma, o žymės ir dėmės visiškai dingsta po 5-7 dienų. Su kiekviena sekančia procedūra, „Ša“ dėmių skaičius mažėja, nes pašalinamas sustingęs kraujas.

Šiuolaikinėje Kinijoje masažas „Ci siue tun“ sveiko gyvenimo būdo sistemoje ir prevencinio požiūrio į ligas, užima svarbią vietą. Šis masažas tvirtai įsišaknijo į kinų tautos gyvenimo tradicijas. Šio požiūrio rezultatas yra įspūdingas vidutinis tautos gyvenimo amžius (virš 80 metų) ir svarbiausia gyvenimo kokybė, didelis aktyvumas iki gilios senatvės.

Masažo dėka pagerinama kraujotaka, sustiprėja limfos cirkuliavimo funkcijas, dingsta patinimai ir su jais susiję skausmai, nuimami raumenų spazmai, padidinamas sąnarių judrumas. Masažas „Ci siue tun“ numalšina uždegiminius procesus ir normalizuoja funkcinį organų aktyvumą. Teigiamai veikia nervų sistemą, pagerina miego kokybę, dingsta neramumo jausmas, pagerina apetitą, padidina bendrą tonusą.

Verta pabrėžti, kad masažas „Ci siue tun“ veikia ne tik konkrečias sritis, bet ir visą organizmą. Masažas normalizuoja vidinių organų veiklą, pagerina medžiagų apykaitą (paros bėgyje būtina gerti šiltą vandenį, kad užtikrinti geresnį toksinų pašalinimą iš organizmo), sustiprina imunitetą ir sulėtina senėjimo procesus.

Poveikis:

  • Šalina šalčio ir drėgmės faktorių
  • Stiprina širdies veiklą
  • Gerina kepenų darbą
  • Išvalo organizmą
  • Pagerina kraujo apytaką
  • Onkologinių ligų prevencija
  • Panaikina galvos svaigimą
  • Panaikina nemigą
  • Panaikina nuolatinį nuovargį ir silpnumą
  • Sustiprina imunitetą ir organizmo gebėjimą išgydyti save

2012 Healthy Joy (www.healthy.lt. Visos teisės saugomos.